Kalendář

<<10 / 2019>>
MoTuWeThFrSaSu
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Zobrazit kalendář

 

Stravování • 3. 3. 2009

Stravování pro studenty, zaměstnance i cizí strávníky.

Facebook školy • 7. 10. 2019
icon
Přihlášení stravy • 13. 9. 2019

Pro přihlášení stravy po internetu uvádějte číslo zařízení (jídelny) 3539

Nabídka ubytování • 6. 10. 2011

Levné ubytování ve Veselí nad Moravou.

CISCO Akademie • 4. 9. 2017
icon

Netacad - Cisco Networking Academy Program.

Nabídka školení • 9. 11. 2015

Nabídka školení a kurzů (nejen pro studenty).

Napište nám

8 + 5

 

Rozvrh hodin 2019/2020 • 30. 8. 2019
icon

Aktuální rozvrh hodin na školní rok 2019/2020.

Organizace školního roku 2019/2020 • 24. 6. 2019
icon

Organizace školního roku 2019/2020.

Žákovská knížka OA a SOU


 

Sportovní kurz

Plán práce na sportovně turistický kurz

Místo konání: Itálie - Bibione

Datum konání: 6.-14. 9. 2008

Ubytování: Dům - italská agentura AZ Group

Instruktoři: Mgr. Milada Niklová , Mgr. Jan Míček, Mgr. Hana Doležalová

Zdravotník: MUDr.Renata Dudová

Třída: studenti z 3.A, B,C , 2. A, B

Rozpis dní:

6.9.

  • večer - odjezd od školy z Veselí nad Moravou směr Rakousko - Itálie
     

7.9 .

  • ráno - příjezd do Bibione- ubytování, seznámení s okolím Bibione
  • odpolední program - koupání
  • večerní program – prohlídka a seznámení s večerním Bibione

8. 9.

  • dopolední program - plavání, aerobik, projížďka na in-line bruslích
  • odpolední program - plavecký výcvik, sportovní hry – volejbal, freesbee, petanque, zdravověda
  • večerní program – prohlídka a procházka večerním Bibione

9.9.

  • dopolední program- in-line bruslení, pilates, plážová mini kopaná, volejbal, plavání
  • odpolední program - plavecký výcvik, petangue,softtenis,plážový volejbal, kopaná, ringo
  • večerní program - aerobik, společný program

10.9.

  • Benátky – celodenní výlet lodí do Benátek-prohlídka kulturních památek
     

11.9.

  • dopolední program – in- line brusle, jogging, softball, plavání, soutěž o nejnápaditější písečnou stavbu
  • odpolední program - plavání, závody v plavání, míčové hry na pláži
  • večerní program – in-line bruslení, aerobik, pozorování odlivu moře

12.9.

  • dopolední program – půldenní výlet podél pobřeží k Majáku, plavání
  • odpolední program - plavání, turnaj v plážovém volejbale, míčové a pálkovací hry
  • večerní program –balení, zhodnocení kurzu a vyhodnocení soutěží, procházka večerním městem 

13.9.

  • koupání , předání apartmánů
  • odjezd domů přes Rakousko
     

14.9.

  • příjezd domů


Dle počasí může dojít ke změně programu

Ve Veselí nad Moravou, 28. 8. 2008 Mgr. Milada Niklová
 

© 2012 - Obchodní akademie a Střední odborné učiliště, Veselí nad Moravou • Realizace Dat Internet, a.s.