Kalendář

<<6 / 2019>>
MoTuWeThFrSaSu
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Zobrazit kalendář

 

Nabídka ubytování • 6. 10. 2011

Levné ubytování ve Veselí nad Moravou.

Stravování • 3. 3. 2009

Stravování pro studenty, zaměstnance i cizí strávníky.

CISCO Akademie • 4. 9. 2017
icon

Netacad - Cisco Networking Academy Program.

Nabídka školení • 9. 11. 2015

Nabídka školení a kurzů (nejen pro studenty).

Napište nám

5 + 3

 

Rozvrh hodin 2018/2019 • 31. 8. 2018
icon

Aktuální rozvrh hodin na školní rok 2018/2019.

Žákovská knížka SOU


Žákovská knížka OA

 

 

Výsledky soutěže

Pořadí jedlotlivců v kategorii soustružení

1. Cejnek Miloslav Střední odborné učiliště Jana Tiraye, Velká Bíteš
2. Vondráček Josef Střední škola technická Žďár nad Sázavou
3. Jančura Ondřej Střední škola Pelhřimov
4. Pavlas Josef Střední škola průmyslová strojnická, technická a Vyšší odborná škola Chrudim
5. Sladomel Jakub Střední průmyslová škola Rakovník
6. Mach Roman Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou
7. Dudek Stanislav Střední škola technická Mohelnice
8. Bolf Marek Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické Brno
9. Medveď Patrik Súkromná stredná odborná škola hutnícka, Železiarne Podbrezová
10. Přibyl Lukáš Střední škola technická Jihlava
11. Pivnička Jan Střední škola řemesel a služeb Strakonice
12. Dofek Kamil Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy, Brno
13. Kontra Jakub Střední škola, Ostrava – Kunčice, příspěvková organizace
14. Hlavačková Věnceslava Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
15. Jehlář Ladislav Střední škola strojírenská a dopravní, Frýdek-Místek, Lískovecká 2089, příspěvková organizace
16. Hanzlík Michal Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8

Pořadí jedlotlivců v kategorii frézování

1. Pol Marek Střední škola technická Žďár nad Sázavou, Strojírenská 6
2. Nevoral Martin Střední škola Pelhřimov
3. Keller Lukáš Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8
4. Trobl Jiří Střední škola řemesel a služeb Strakonice
5. Podlaha Ladislav Střední odborné učiliště Jana Tiraye, Velká Bíteš
6. Vogl Jaroslav Střední škola technická Mohelnice
7. Horský Tomáš Střední škola technická Jihlava
8. Pauček David Střední průmyslová škola Rakovník
9. Jachymiák Jaroslav Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy
10. Vrťo Martin Súkromná stredná odborná škola hutnícka, Železiarne Podbrezová
11. Půček David Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou
12. Dedek Jan Střední škola strojírenská a dopravní, Frýdek-Místek, Lískovecká 2089, příspěvková organizace
13. Theuer Petr Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
14. Pulda Roman Střední škola průmyslová strojnická, technická a Vyšší odborná škola Chrudim
15. Hruboň Filip Střední škola, Ostrava – Kunčice, příspěvková organizace
16. Chalupa Rostislav Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické Brno

Pořadí družstev

1. Pol Marek Střední škola technická Žďár nad Sázavou, Strojírenská 6, 591 71 Žďár nad Sázavou
Vondráček Josef
2. Nevoral Martin Střední škola Pelhřimov, Friedova 1469, 393 01 Pelhřimov
Jančura Ondřej
3. Podlaha Ladislav Střední odborné učiliště Jana Tiraye, Velká Bíteš, Tyršova 239, 595 01 Velká Bíteš
Cejnek Miloslav
4. Pauček David Střední průmyslová škola Rakovník, Gen. Kholla 2501/II, 262 01 Rakovník
Sladomel Jakub
5. Půček David Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, Kollárova 1669, 698 33 Veselí nad Moravou
Mach Roman
6. Vogl Jaroslav Střední škola technická Mohelnice, 1. máje 2, 789 85 Mohelnice
Dudek Stanislav
7. Trobl Jiří Střední škola řemesel a služeb Strakonice, Zvolenská 934, 386 01 Strakonice
Pivnička Jan
8. Horský Tomáš Střední škola technická Jihlava, Polenská 2, 586 01 Jihlava
Přibyl Lukáš
9. Vrťo Martin Súkromná stredná odborná škola hutnícka, Železiarne Podbrezová, ul. Družby 554/64, 976 81 Podbrezová
Medveď Patrik
10. Keller Lukáš Střední škola technická Přerov, Kouřílkova 8, Kouřílkova 8, 750 02 Přerov
Hanzlík Michal
11. Jachymiák Jaroslav Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy, Brno, Olomoucká 61
Dofek Kamil
12. Pulda Roman Střední škola průmyslová strojnická, technická a Vyšší odborná škola Chrudim, Čáslavská 973, 537 01 Chrudim
Pavlas Josef
13. Dedek Jan Střední škola strojírenská a dopravní, Frýdek-Místek, Lískovecká 2089, příspěvková organizace, Lískovecká 2089, 738 02 Frýdek-Místek
Jehlář Ladislav
14. Chalupa Rostislav Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické Brno, Trnkova 113, 628 00 Brno
Bolf Marek
15. Theuer Petr Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace, Kolofíkovo nábřeží 51, 746 00 Opava
Hlavačková Věnceslava
16. Hruboň Filip Střední škola, Ostrava – Kunčice, příspěvková organizace, Vratimovská 681, 707 00 Ostrava – Kunčice
Kontra Jakub

 

 

© 2012 - Obchodní akademie a Střední odborné učiliště, Veselí nad Moravou • Realizace Dat Internet, a.s.