Kalendář

<<10 / 2019>>
MoTuWeThFrSaSu
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Zobrazit kalendář

 

Stravování • 3. 3. 2009

Stravování pro studenty, zaměstnance i cizí strávníky.

Facebook školy • 7. 10. 2019
icon
Přihlášení stravy • 13. 9. 2019

Pro přihlášení stravy po internetu uvádějte číslo zařízení (jídelny) 3539

Nabídka ubytování • 6. 10. 2011

Levné ubytování ve Veselí nad Moravou.

CISCO Akademie • 4. 9. 2017
icon

Netacad - Cisco Networking Academy Program.

Nabídka školení • 9. 11. 2015

Nabídka školení a kurzů (nejen pro studenty).

Napište nám

7 + 4

 

Rozvrh hodin 2019/2020 • 30. 8. 2019
icon

Aktuální rozvrh hodin na školní rok 2019/2020.

Organizace školního roku 2019/2020 • 24. 6. 2019
icon

Organizace školního roku 2019/2020.

Žákovská knížka OA a SOU


 

Matematická olympiáda - školní kolo

Dne 22.2.2012 se v multimediální učebně naší školy uskutečnilo školní kolo celostátní matematické soutěže.Soutěžícími byli studenti, kterým nečiní až tak velký problém používat logické myšlení. Hledali jsme napříč všemi ročníky ty nejlepší.

Soutěže se zúčastnili tyto studenti:

1. ročník: Prachařová Lucie, Hendrych Tomáš , Haraštová Vladislava, Dufek Tomáš, Chromý Marek, Chmelová Iveta
2. ročník: Trnková Lucie, Otáhalová Nikola, Adamovič Václav, Jeřábková Veronika, Rosa Tomáš, Němec Daniel, Dula Tomáš, Bursík Michal
3. ročník: Čajková Michaela, Kozina Jakub, Kománková Magdaléna, Kočišová Ivana, Pospíšilová Monika, Hutařová Dobromila, Rolníková Nikola,Becher Jan, Okáník Pavel, Prajza Tomáš, Schneider Tomáš, Srubjan David
4. ročník: Hudečková Jitka, Šmehlíková Markéta, Hlavinková Jana, Hrabalová Eliška,Látalová Pavla, Hladný Michal,Hasalová Michaela, Horák Václav, Chumlenová Barbora, Janečková Michaela, Martínek Petr, Becher Patrik, Čajková Hana

Na stupně vítězů vystoupili:

IV. kategorie:  

1. místo Chromý Marek  1.C
2. místo Hendrych Tomáš  1.A
3. místo Chmelová Iveta  1.C

V. kategorie: 

1. místo Němec Daniel  2.C
2. místo Trnková Lucie  2.A
3. místo Otáhalová Nikola  2.A

VI. kategorie: 

1.- 2.místo Kománková Magdaléna 3.B
1.- 2.místo Okáník Pavel  3.C
3. místo Kočišová Ivana  3.B

VII. kategorie:

1. místo  Chumlenová Barbora 4.C
2. místo  Janečková Michaela 4.C
3. místo  Martínek Petr  4.C

Gratulujeme všem vítězům a těšíme se na jejich výkony v celostátní soutěži, kde za každý ročník budou bojovat soutěžící, kteří se umístnili na prvních dvou místech v dané kategorii.
Všem, kteří postoupili, držíme palce, aby dobře reprezentovali nejen naši školu, ale i sami sebe.

IMG_2181.jpg (800x600, 65.25 KB)
IMG_2179.jpg (800x600, 66.52 KB)
IMG_2180.jpg (800x600, 63.36 KB)
IMG_2182.jpg (800x600, 61.43 KB)
IMG_2184.jpg (800x600, 63.17 KB)
IMG_2186.jpg (800x600, 67.23 KB)
IMG_2187.jpg (800x600, 65.19 KB)
IMG_2188.jpg (800x600, 59.29 KB)
IMG_2189.jpg (800x600, 61.90 KB)
IMG_2190.jpg (800x600, 61.38 KB)
© 2012 - Obchodní akademie a Střední odborné učiliště, Veselí nad Moravou • Realizace Dat Internet, a.s.