Kalendář

<<10 / 2019>>
MoTuWeThFrSaSu
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Zobrazit kalendář

 

Stravování • 3. 3. 2009

Stravování pro studenty, zaměstnance i cizí strávníky.

Facebook školy • 7. 10. 2019
icon
Přihlášení stravy • 13. 9. 2019

Pro přihlášení stravy po internetu uvádějte číslo zařízení (jídelny) 3539

Nabídka ubytování • 6. 10. 2011

Levné ubytování ve Veselí nad Moravou.

CISCO Akademie • 4. 9. 2017
icon

Netacad - Cisco Networking Academy Program.

Nabídka školení • 9. 11. 2015

Nabídka školení a kurzů (nejen pro studenty).

Napište nám

4 + 2

 

Rozvrh hodin 2019/2020 • 30. 8. 2019
icon

Aktuální rozvrh hodin na školní rok 2019/2020.

Organizace školního roku 2019/2020 • 24. 6. 2019
icon

Organizace školního roku 2019/2020.

Žákovská knížka OA a SOU


 

Zahájení školního roku 2019/2020 na SOU a OA

Zahájení školního roku 2019/2020 proběhne dne 2. září 2019 – sudý týden. 

Rodiče a žáci 1. ročníků tříletých učebních oborů Opravář zemědělských strojů (třída 1. OZS), Obráběč kovů a Strojní mechanik (třída 1. OSM) se dostaví v 8:00 hodin do budovy SOU.

8:00 – 8:30 hodin – prezence žáků

8:30 – 9:30 hodin – schůzka s rodiči žáků 1. ročníků tříletých učebních oborů – multimediální učebna OA (žádáme rodiče, aby přinesli peněžní částku 600 Kč k uhrazení následujících poplatků – čip pro vstup do školy a objednávání stravy, klíč pro vstup do šaten, pronájem učebnic, příspěvek SRPŠ)

8:30 – 10:45 hodin – žáci ve třídách s třídními učiteli a učiteli odborného výcviku

Učebna

Třída

Třídní učitel

SOU 212

1. OSM

Ing. Jiří Zábelka

SOU 112

1. OZS

Mgr. Milada Niklová

11:00 – 12:00 hodin – bezpečnostní školení žáků učebních oborů pro odborný výcvik

Žáci 2. ročníků tříletých učebních oborů Opravář zemědělských strojů (třída 2. OZS), Obráběč kovů a Strojní mechanik (třída 2. OSM) se dostaví v 7:00 hodin do dílen odborného výcviku.

Žáci 3. ročníků tříletých učebních oborů Opravář zemědělských strojů (třída 3. OZS), Obráběč kovů a Strojní mechanik (třída 3. OSM) se dostaví v 8:00 hodin do svých kmenových učeben.

Učebna

Třída

Třídní učitel

SOU 114

3. OSM

Mgr. Soňa Matůšová

SOU 214

3. OZS

Mgr. Jan Míček

 


Žáci 1. a 2. ročníku nástavbového studia Provozní technika se dostaví v 8:00 hodin do svých kmenových učeben.

Učebna

Třída

Třídní učitel

SOU 109

1. PT

Ing. Yvona Štulíková

OA 124

2. PT

Ing. Eva Konečná

 


Žáci 1. – 4. ročníků čtyřletých studijních oborů Obchodní akademie Informační technologie se dostaví v 8:00 hodin do svých kmenových učeben.

Učebna

Třída

Třídní učitel

OA 223

1. A

Ing. Petr Veverka

OA 224

1. C

Yvona Řepová

OA 321

2. A

Mgr. Andrea Lažková

OA 322

2. C

Mgr. Michaela Hánová

OA 123

3. A

Ing. Jitka Kovaříková

OA 222

3. C

Mgr. Hana Doležalová

OA 323

4. A

Mgr. Iva Hálková

OA 324

4. C

Mgr. Lucie Lužová


Mgr. Lenka Horňáčková

© 2012 - Obchodní akademie a Střední odborné učiliště, Veselí nad Moravou • Realizace Dat Internet, a.s.