Aktuální rozvrhy hodin na školní rok 2017/2018

Žákovská knížka SOU

Žákovská knížka OA

Vánoční volejbalový turnaj

V posledním týdnu před Vánoci se už na naší škole stalo tradicí pořádání Vánočního volejbalového turnaje pro všechny třídy školy – části OA. Nejinak tomu bylo i v roce letošním. Turnaj proběhl dne 20. 12. 2016 v prostorách sportovní haly, která nám umožnila hrát současně na dvou hřištích.

Družstva byla rozdělena do dvou základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým do 20 bodů. První dvě družstva z každé skupiny postoupila do finále, kde sehrála zápasy o 1. a 3. místo. Sety byly hrány do 25 bodů, na dva vítězné. Úroveň turnaje byla vysoká, hrálo se obětavě a k vidění byly velmi pěkné výkony i v řadách prvního ročníku. Největšími rivaly byly dvě třídy ze čtvrtého ročníku, které se sešly v boji o první místo. Napínavý zápas, kde se bojovalo do posledního dechu o každý míč, nakonec vyhrálo družstvo 4. C, ve kterém byla na rozdíl od 4. A, převaha chlapců.

Všichni účastníci turnaje obdrželi za své výkony na závěr sladké odměny z NF školy.