Kalendář

<<8 / 2019>>
MoTuWeThFrSaSu
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zobrazit kalendář

 

Stravování • 3. 3. 2009

Stravování pro studenty, zaměstnance i cizí strávníky.

Facebook školy • 7. 10. 2019
icon
Přihlášení stravy • 13. 9. 2019

Pro přihlášení stravy po internetu uvádějte číslo zařízení (jídelny) 3539

Nabídka ubytování • 6. 10. 2011

Levné ubytování ve Veselí nad Moravou.

CISCO Akademie • 4. 9. 2017
icon

Netacad - Cisco Networking Academy Program.

Nabídka školení • 9. 11. 2015

Nabídka školení a kurzů (nejen pro studenty).

Napište nám

8 + 4

 

Rozvrh hodin 2019/2020 • 30. 8. 2019
icon

Aktuální rozvrh hodin na školní rok 2019/2020.

Organizace školního roku 2019/2020 • 24. 6. 2019
icon

Organizace školního roku 2019/2020.

Žákovská knížka OA a SOU


 

Okresní kolo v přespolním běhu

Za chladnějšího, ale krásného, slunečného počasí se pět studentů naší školy zúčastnilo soutěže v přespolním běhu a porovnali tak své síly se stejně starými vrstevníky, z nichž se mnozí věnují atletice na závodní úrovni. Naše výsledky nebyly nikterak špatné a ve zdatné konkurenci vybojoval Ondřej Hroník krásné 5. místo a další umístění na 10., 13., 14. a 18. místě také potěšila.

Všem borcům blahopřejeme a těšíme se na příští rok.

Výsledky okresního kola v přespolním běhu

Datum konání:            26. 9. 2018

Místo konání: Hodonín, lesopark u ZOO

Délka trati:                  4,5 km

KATEGORIE V. CHLAPCI - výsledky

1. SŠPU Hodonín 16

2. Gymnázium, OA a JŠ s PSJZ Hodonín 26

3. OA a SOU Veselí nad Moravou 42

4. SŠG, hotelnictví a lesnictví Bzenec 60

 

Výsledky jednotlivců v okresním kole v přespolním běhu

1. Jakub Škojec 00 15:05,5 SŠPU Hodonín

2. Oldřich Maláník 99 15:08,4 Gamnázium, OA a JŠ s PSJZ Hodonín

3. Václav Baldrián 00 15:20,4 SŠPU Hodonín

4. Ondřej Bolebruch 01 16:46,7 SŠPU Hodonín

5. Ondřej Hroník 99 16:53,4 Obchodní akademie a SOU Veselí nad Moravou

6. Denis Dekař 01 17:25,9 Gamnázium, OA a JŠ s PSJZ Hodonín

7. Lukáš Holešínský 02 17:26,6 Gamnázium, OA a JŠ s PSJZ Hodonín

8. Filip Schwoiser 01 17:51,1 SŠPU Hodonín

9. Lukáš Hanák 01 18:02,3 SŠPU Hodonín

10. Martin Kubát 01 18:19,1 Obchodní akademie a SOU Veselí nad Moravou

11. Zdeněk Foltýn 01 19:01,3 Gymnázium, OA a JŠ s PSJZ Hodonín

12. Jonáš Cícha 01 19:30,4 SŠG, hotelnictví a lesnictví Bzenec

13. Tomáš Zlatník 99 20:17,1 Obchodní akademie a SOU Veselí nad Moravou

14. Lukáš Bedrava 00 20:51,1 Obchodní akademie a SOU Veselí nad Moravou

15. Antonín Vincenc 01 21:21,7 SŠG, hotelnictví a lesnictví Bzenec

16. Vojtěch Vráblík 01 21:23,4 SŠG, hotelnictví a lesnictví Bzenec

17. Dominik Flachs 01 22:45,3 SŠG, hotelnictví a lesnictví Bzenec

18. Jiří Svrčina 02 22:56,0 Obchodní akademie a SOU Veselí nad Moravou

19. Michal Skořepa 03 23:10,9 SŠG, hotelnictví a lesnictví Bzenec

20. MS Jan Karafiát 99 15:05,1 ISŠ Hodonín

Poděkování za vzornou reprezentaci školy.

 

 

Záběry ze závodů

1.jpg (800x600, 137.63 KB)
2.jpg (450x600, 73.08 KB)
3.jpg (800x600, 101.43 KB)
4.jpg (450x600, 76.60 KB)
5.jpg (800x600, 98.03 KB)
© 2012 - Obchodní akademie a Střední odborné učiliště, Veselí nad Moravou • Realizace Dat Internet, a.s.