Provozní technika

Máš výuční list a rád bys pokračoval ve studiu perspektivního technického oboru? Zajímá tě strojírenství, technologie a řízení výroby? Rád bys pracoval jako vedoucí pracovník ve strojírenství, nebo pokračoval ve studiích na prestižních technických vysokých školách? Pak je tu pro tebe nástavbový obor provozní technika!

A proč studovat provozní techniku u nás?

  • Tvoříme profesionály - pod dohledem našich zkušených vyučujících se naučíš vše podstatné, co jako technik a vedoucí pracovník budeš potřebovat. V programu Autodesk Inventor se naučíš kreslit strojní součásti, sestavovat strojní konstrukce. Doplníš si vědomosti o technologii montáží a oprav, zvládat budeš nejen teorii technické mechaniky. A do vínku ti v oblastech ekonomie a řízení dáme také znalosti o tom, jak úspěšně vést podnik nebo provoz.

  • Perspektivní budoucnost - naše maturita ti otevře brány nejen na všechny technické vyšší a vysoké školy, ale hlavně do každé strojírenské firmy. Hned po maturitě se ve firmách uplatníš na pozicích provozního a servisního technika, technologa, konstruktéra nebo vedoucího a řídícího pracovníka provozů. Studovat pak můžeš například technologická zařízení, robotiku, mechatroniku nebo třeba průmyslové inženýrství. Jen na tobě bude záležet, na kterou z perspektivních cest se vydáš.

Tak neváhej a přidej se k nám!

Obor vzdělání:
23-43-L/51 Provozní technika
Stupeň vzdělání:
Střední vzdělání s maturitou
Délka studia:
2 roky
Forma studia:
Denní forma vzdělávání
Typ studia:
Denní studium absolventů SŠ
Dokumenty ke stažení: