Proč studovat právě u nás?

Výběr střední školy nemusí být zrovna easy. To my moc dobře víme. Lokalita, kvalita výuky, výběr baget v bufetu, perspektiva nabízených oborů, atmosféra ve škole, jak moc se vyučující dokáží usmát, volnočasové aktivity nebo třeba vybavení učeben. To všechno musíš zvážit a podle toho se rozhodnout.

Věříme, že do toho dáš hlavu a srdce a nakonec z toho bude rozhodnutí, kterého rozhodně nebudeš litovat. A pokud chceš, můžeme ti s tím krapítek pomoct. Zde je pár hlavních důvodů, proč nastartovat svou budoucnost právě na naší škole.

Máme šikovné maturanty, nebo prostě umíme naučit? Nejspíše obojí! Úspěšnost u maturit se dlouhodobě pohybuje okolo 90 %.

Máme vizi a milujeme trendy. 3D tisk, robotika, prográmko appek nebo třeba turnaje v LoLku a CS:GO. U nás je to běžná součást školního roku.

Já, ty, my, vy, oni. Všichni jsme jen lidi, máme své dny, máme své chybky. Nezapomínáme na to. U nás se jednoduše nebudeš bát být sám sebou. 

Nejsme gympl. S našimi maturitními obory můžeš jak studovat výšku, tak jít rovnou po škole vydělávat hezké peníze!

Volejbal na pláži, taneční, punč na adventních trzích ve Vídni, exkurze, nebo třeba polibek pod Eiffelovkou. I to ke studiu na naší škole patří.

Nebojíš se to říct nahlas? Výborně! Na naší škole budeš mít vždy možnost vyjádřit svůj názor. Třeba právě ve studentském senátu.

Zní to dobře? Koukni se, co u nás můžeš studovat!