Ze sociálních sítí

Úplně nejlepší bude, pokud se půjdete podívat na náš profil na instagramu (@oaveseli) nebo na náš facebookový profil (/oaasouveseli).

Výběr toho nejzajímavějšího najdete ale i zde.

Máme pro vás další skvělou zprávu. Teda doufáme! ⠀

V předmětech INT a APC se nyní seznámíte se základy jazyka SQL. Eskjůelko je moderní databázový jazyk, který využívají na svých platformách nejen všechny pořádné e-shopy, ale i úřady veřejné správy, soukromé i státní podniky. 

Znalost SQL se bude hodit nejen ajťákům k programování databází, ale i každému uživateli při tvorbě a správě eshopů. SQL se prostě v životopise neztratí. Navíc se ho vůbec nemusíte bát, je to jazyk intuitivní a nenáročný. 
Již zítra se rozjede u oborů Obchodní akademie, Informační technologie a Provozní technika praktická část maturitních zkoušek. A my bychom tímto všem našim maturantům chtěli popřát, ať to jednoduše zvládnou na pána (paní!). Držíme vám pěsti!

Závěr školního roku určitě nepatří jen psycho stavům ze všelijakých zkoušek a vysvědčení!

Za normálních (nepandemických) okolností právě na přelomu jara a léta s Obchodkou vyjíždíme na tradiční i netradiční zahraniční zájezdy. Dva roky zpátky jsme například byli v kraji vína, sýra, divného jazyka, stávek a Eiffelovky, v nádherné Francii. 

Doufáme, že se příští školní rok kletba prolomí a my se zase budeme moci společně vydat někam za hranice na další nezapomenutelný trip. Máte nějakou evropskou destinaci, kam byste se chtěli se spolužáky kouknout?

Není dobré usnout na vavřínech a zaseknout se v minulosti. Proto se neustále snažíme školu a její obory posouvat dále. 

Jednou ze skvělých novinek pro nastávající školní rok je zakomponování perspektivního Digitálního marketingu do výuky Obchodní akademie.

A čím se budeme zabývat? Jednoduše tím, jak úspěšně dělat byznys a propagovat v online prostoru. Budování brandu, efektivní online komunikace, nastavení kvalitní reklamní kampaně na FB, IG, webu a mnoho dalšího. 
Kluci nabiflovaní se toho dneska nebojí.  ⠀

Ale i kdyby jo, nějaký ten stres a strach k takovým (životním) zkouškám prostě patří. Jen se tomu nepoddat a jak se lidově říká, nepodělat se! S láskou vzpomínáme i na naše sportovní kurzy v Itálii. 

Prosluněné pláže, pohyb na svěžím mořském vzduchu, smích, ale i střípky historie a romantiky, o to vždycky šlo. Právě na takových tripech plných zážitků jsme jeden druhého mohli lépe poznat, právě tam se dotvářela ta nejpevnější přátelství. ⠀

Tak snad už v následujícím školním roce!