Obráběč kovů - obsluha CNC strojů

Jsi technický typ, máš šikovné ruce a je ti jasné, že vždy musíš dvakrát měřit, než něco uřežeš? Víš, že řemeslo má zlaté dno, a proto by ses rád uplatnil ve velmi žádaném a dobře placeném oboru? Dej se na obráběče kovů!

A proč se učit obrábečem právě u nás?

 • Jistota perspektivní budoucnosti - S tímto oborem určitě uplatnění najdeš. Bude jen na tobě, zdali jako soustružník, frézař, vrtař nebo třeba brusič. 

 • Bez zbytečných řečí tě připravíme na skutečné řemeslo - Nějaká ta teorie je nezbytná, my však razíme heslo, že praxe je to nejdůležitější. Pod dohledem profíků se u nás na praxi naučíš zacházet právě s tím, co po vyučení budeš nejčastěji používat. Budeš pracovat s frézou, soustruhem, bruskou, vrtačkou a dalšími nástroji na těch nejmodernějších CNC strojích.

 • Za dobře odvedenou práci dobré peníze - U nás již od 2. ročníku budeš za praxi dostávat slušné peníze. A nebude to žádná almužna, odměny okolo 4 000 Kč za měsíc jsou u nás běžné. Praxi navíc budeš mít u renomovaných firem v regionu. Pokud se osvědčíš a bude se ti tam líbit, můžeš u nich po vyučení směle nastoupit na plný úvazek. Ale to už samozřejmě za mnohem vyšší mzdu.

Související obory

  Elektromechanik
  Elektromechanik
  Strojní mechanik
  Strojní mechanik
  Opravář zemědělských strojů a motorových vozidel
  Opravář zemědělských strojů a motorových vozidel
Obor vzdělání:
23-56-H/01 Obráběč kovů
Stupeň vzdělání:
Střední vzdělání s výučním listem
Délka studia:
3 roky
Forma studia:
Denní forma vzdělávání
Typ studia:
Denní studium absolventů ZŠ
Dokumenty ke stažení: