Opravář zemědělských strojů a motorových vozidel

Miluješ vůni nafty, benzínu a rád se hrabeš v motorech? Chceš získat jistotu stabilního zaměstnání nejen v zemědělství, ale kdekoliv jinde, kde budou hledat šikovného mechanika motorových vozidel? Pak je obor opravář zemědělských strojů pro tebe to pravé.

A proč jít do učení právě k nám?

 • Řidičáky? Pro tebe zdarma - co bys to byl za mechanika, kdybys nedokázal stroje řídit? My to dobře víme, proto u nás bezplatně získáš řidičské oprávnění ve skupinách B, C a T.

 • Svářečský průkaz? I ten pro tebe máme - něco posvařovat, to už k opravování strojů neodmyslitelně patří. U nás se naučíš svářet obalovanou elektrodou, CO a řezat plamenem. Samozřejmě k tomu dostaneš certifikát. Získáš tím další velice užitečné, žádané dovednosti a tím ještě větší šanci uplatnění se na trhu práce.

 • A hlavně z tebe uděláme profíka v oboru - naši zkušení mistři tě naučí diagnostikovat a následně odstranit poruchy, číst technickou dokumentaci a další pro opraváře nezbytné dovednosti. Všechno pak zužitkuješ na praxích v zavedených firmách, kde si i slušně vyděláš. Jednoduše získáš dokonalou přípravu v oboru, který je nejen v našem regionu, ale napříč republikou velice žádaný a dobře placený.

Související obory

  Elektromechanik
  Elektromechanik
  Strojní mechanik
  Strojní mechanik
  Obráběč kovů - obsluha CNC strojů
  Obráběč kovů - obsluha CNC strojů
Obor vzdělání:
41-55-H/01 Opravář zemědělských strojů
Stupeň vzdělání:
Střední vzdělání s výučním listem
Délka studia:
3 roky
Forma studia:
Denní forma vzdělávání
Typ studia:
Denní studium absolventů ZŠ
Dokumenty ke stažení: